Ēdienus var apmaksāt arī on-line!

Kilimanjaro

Kilimanjaro

Raiņa bulvāris 21
Tel.: 27724437

www.kilimanjaro.lv 

I-VI: 12:00-22:30; VII: 14:00-22:00

Izvēlies ēdienkarti

Majestātiskais un leģendām apvītais Kilimandžaro kalns ir Āfrikas kontinenta pērle. Tā iedvesmoti, mēs radījām interjeru, kur īpaša vieta atvēlēta autentiskai afrikāņu mākslai, amatnieku darinājumiem un mūzikai.

Eksotiskais Āfrikas pieskāriens jūtams arī mūsu ēdienkartes piedāvājumā, kur meistarīgi apvienojas Eiropas klasika un tālā kontinenta virtuvei raksturīgākais.

Gardēžiem un inovāciju cienītājiem piedāvājam nobaudīt molekulāro kulināriju - vienu no jaunākajām un progresīvākajām tendencēm pasaules pavārmākslā. Tas būs kā gastronomisks piedzīvojums, ko raksturo pārsteidzoša ēdiena struktūra un bagātīga garšas buķete.

Dienvidāfrikas vīni pamazām, bet pārliecinoši iekaro sev vietu pasaules vīnziņu sirdīs. Lai gan tie tiek iedalīti pie „jaunās pasaules” vīniem, talantīgākie šī reģiona vīndari prot lieliski sabalansēt „jaunās” un „vecās” pasaules stilus, radot neaizmirstamas garšas buķetes. Restorāna „Kilimanjaro” vīna karte viesiem piedāvā nobaudīt gan labāko no Dienvidāfrikas vīnu klāsta, gan iecienītos „vecās pasaules” darinājumus.

Iesaki šo restorānu draugiem: